A jak Ty sobie radzisz w biznesie?

Umów się ze mną
na spotkanie i wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie

Umów się na spotkanie

A jak Ty sobie radzisz w biznesie?

Umów się ze mną
na spotkanie i wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie

Umów się na spotkanie

Pomogę rozwiązać problem

To od Ciebie zależy, z jakim problemem zgłosisz się do mnie. Czy to będzie sprawa biznesowa, czy może realizacja Twojego wymarzonego celu – jestem tutaj po to, by zaoferować Ci swoje doświadczenie i wiedzę, dzięki którym znajdziemy klucz do idealnego rozwiązania.

Odpowiem na pytania

Prowadzę wiele różnych biznesów, specjalizuję się w marketingu internetowym i realizuję przede wszystkim siebie. W moim słowniku nie ma słowa “niemożliwe”. Wszystko jest możliwe, ale potrzebujesz do tego właściwej wiedzy i motywacji, by zrealizować nawet najbardziej ambitne cele.

Wskażę właściwy kierunek

Podczas realizowania naszych celów, zdarza nam się zapominać o rzeczach oczywistych, lub pewnych elementów nie dostrzegamy. Wykorzystaj czas spędzony ze mną na dokładną analizę Twojego biznesu, a pomogę Ci znaleźć właściwy kierunek i być może, dzięki temu, wystartujesz z wielkim impetem.

Konsultacje email

To najłatwiejszy i najszybszy sposób, żeby sie ze mną skontaktować. Odpowiem na pytania i prześlę Ci szereg wskazówek, inspiracji i porad, które powinny pomóc w rozwiazaniu problemu.
Jeden mail to koszt 30 zł brutto. Oferuję także pakiet pięciu maili w kwocie 100 zł brutto, zamiast 150 zł.

Konsultacje audio

Oferuję konsultacje telefoniczne lub poprzez platformę zoom.us. Taka forma kontaktu jest najwygodniejsza i także najszybsza, bo czasem pilnie możesz potrzebować pomocy lub porady.
Godzinna rozmowa lub zoom.us to koszt 80 zł brutto. Oferuję również pakiet 5 godzin w kwocie 300 zł brutto, zamiast 400 zł.

Spotkanie na żywo

Nic nie zastąpi spotkania na żywo. Tylko wtedy będziemy mogli omówić wszystkie najważniejsze elementy Twojego biznesu.
Jedno godzinne spotkanie to koszt 200 zł brutto. Pakiet pięciu takich spotkań to koszt 800 zł brutto, zamiast 1000 zł.

Lunch biznesowy

Może się zdarzyć, że chciałbyś\chciałabyś spotkać się ze mną na obiad w jednym z polskich miast. Wtedy za obiad płacę ja, a podczas spotkania omawiamy wszystkie niezbedne tematy dot. Twojego biznesu. Tylko wtedy będziemy mogli omówić wszystkie najważniejsze elementy Twojego biznesu.
Jedno spotkanie na lunch biznesowy kosztuje 400 zł brutto. Spotkanie w całości skoncentrowane jest na Tobie, a to świetny sposób, by rozwiać wszelkie wątpliwości.