O PROGRAMIE BEZ INWESTYCJI

Wymagania

Dla kogo przeznaczony jest program Zarabiaj w Internecie Bez Inwestycji:

– dla osób pełnoletnich posiadających polski meldunek, dowód osobisty bądź paszport,
– dla osób zaangażowanych, które chcą zarabiać dodatkowo więcej pieniędzy, a dla wszystkich ambitnych możliwość ustawienia biznesu na autopilocie, który za ciebie wykonuje powtarzalne czynności w Internecie,

Ważne informacje o programie zarabiania w sieci bez inwestycji:

1. ILE ZAPŁACĘ ZA UDZIAŁ W PROGRAMIE?

NIC! Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, więc nie poświęcisz nic poza swoim czasem wolnym. Podsumowując nic nie inwestujesz, więc nic nie możesz stracić.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której dodatkowo należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

TAK! Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu uczestnictwa w programie partnerskim. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej, więc
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z  odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia. Reasumując dodatkowo w projekcie Bez Inwestycji pomagamy Ci prawidłowo się rozliczyć z tych przychodów, więc nie musisz się tym przejmować.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Po pierwsze swój pierwszy dochód wygenerujesz już w 3 etapie i zajmie Ci to łącznie nie więcej niż 5 godzin, więc bardzo szybko. W skrócie wszystkie etapy przechodzi się bardzo łatwo, ponadto z moim wsparciem jest to dziecinnie proste 🙂

5. DLACZEGO MUSZĘ PODAWAĆ PODCZAS REJESTRACJI W PROGRAMIE SWÓJ PESEL I NUMER KONTA?

PESEL podajesz po to, żeby firma mogła wystawić Ci rachunek za zarobione przez Ciebie pieniądze oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane. Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twoją pracę.

6. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ?

Jak napisałem w punkcie 4 swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc 3 etap szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności i z reguły trwa to od tygodnia do dwóch miesięcy, ale zazwyczaj jest to 30 dni.

7. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W KAŻDEJ CHWILI Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?
TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, ponadto – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.
8. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PROJEKT BEZ INWESTYCJI MOGĘ NADAL ZARABIAĆ?

TAK! Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem w projekcie gotowe ścieżki rozwoju i krok po kroku przygotowany plan, w którym nauczę każdego jak polecać produkty innym, ponadto jakich narzędzi do tego używać, żeby efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

9. CZY ZARABIANIE W MONEY2MONEY JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

NIE! Nasz projekt przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze, więc skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś, ale uprzedzam – nie toleruję lenistwa!

Podsumowując, Projekt Bez Inwestycji przeznaczony jest dla osób:

  • Pełnoletnich,
  • Posiadających Polski meldunek i mieszkających w Polsce,
  • Posiadających dokument tożsamości (dowód osobisty bądź Paszport),
  • Dla osób, które chcą odmienić swoje życie i móc zarabiać w Internecie.
Pytania i odpowiedzi na pytania szczegółowe:
1.0 Ogólne informacje o Money2Money

1.1 Jak mogę rozpocząć współpracę w programie bez inwestycji?
Aby rozpocząć współpracę w programie bez inwestycji, wystarczy że zarejestrujesz się na stronie: https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=251031 ale koniecznie zrób to poprzez właśnie ten link a potem skontaktuj się ze mną i rozpoczniemy 2 etap szkolenia. 
1.2 Kto może zostać Partnerem w Money2Money?
Partnerem w Money2Money może zostać: każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i każda firma, dodatkowo bez względu na formę prawną. Co najważniejsze nie musisz mieć doświadczenia ani wykształcenia finansowego, ponieważ wszystkiego Cię nauczę krok po kroku!
1.3 Czy ponoszę opłaty za udział w programie Money2Money?
Nie 🙂 Program Partnerski jest bezpłatny i niezobowiązujący, dlatego nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze współpracą.
1.4 Czym jest program partnerski bez inwestycji Money2Money?
Program partnerski Money2Money jest obecny na rodzimym rynku od 2003 roku. System umożliwia promowanie m.in. usług oraz produktów instytucji bankowych, pożyczkodawców i innych reklamodawców, co najważniejsze za każdy wniosek, który spełni warunki zgodne z tabelą prowizji otrzymasz wynagrodzenie.

2.0 Rejestracja w programie m2m

2.1 Dlaczego podczas rejestracji muszę podawać swój numer pesel?
Pesel podajesz dlatego, aby potwierdzić swoją tożsamość.

2.2 Co wybrać w specjalizacji?
W specjalizacji wybierz blogi internetowe, ponieważ są darmowe.

2.3 Nie mogę wpisać nazwy swojej ulicy. Co zrobić?
Pomiń to, ponieważ najwidoczniej nie ma nazwy Twojej ulicy w bazie, ale nie martw się. Nazwę ulicy uzupełnisz po aktywacji konta w swoim panelu wydawcy w zakładce „Zmień dane”.

2.4 Nie mogę się zarejestrować na smartfonie. Co zrobić?
Aby zarejestrować się na smartfonie skopiuj poniższy link i wklej go do przeglądarki w swoim telefonie ale uprzednio zaznacz w przeglądarce opcję „wersja na komputer” https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=251031 a potem skontaktuj się ze mną i rozpoczniemy 2 etap szkolenia. 

3.0 Inne

3.1 Ile zarobię?
Jednorazowo poświęcając kilka godzin zarobisz 800-1500 zł już w pierwszym miesiącu, na przykład kilkaset złotych zarobisz już w etapie 3. Potem Twoje zarobki będą zależeć od Twojego zaangażowania. W konsekwencji średnio moi partnerzy ze względu na to ile czasu poświęcą, zarabiają od kilku do kilkunastu tys. zł miesięcznie.

Gotowy Aby Zacząć?

TAK, Chcę Zacząć Zarabiać i Zapisuję Się Na Darmowe Szkolenie